Viseiropas (Paneuropean) University, Bratislava (Slovākija)

Viseiropas universitāte ir privāta augstākās izglītības iestāde, kas piedāvā universitātes izglītību visos 3 studiju ciklos 20 akreditētās studiju programmās 5 fakultātēs. Kopš tās dibināšanas 2004. gadā PEU studijas ir beiguši vairāk nekā 12 000 studentu. Katra no piecām fakultātēm piedāvā mūsdienīgus mācību veidus, tostarp individuālu pieeju, pievilcīgas specializācijas un profesionālu apmācību darba prakses veidā. Lasīt vairāk.

Psiholoģijas fakultāte, kas dibināta 2011. gadā, ir vienīgā šāda veida Slovākijā. Tā piedāvā pilnu universitātes izglītību visos 3 ciklos - bakalaurs, maģistrs un doktora grāds. Turklāt īpašā procedūrā var iegūt profesionālo doktora grādu (doktora grādu). Fakultāte piedāvā teorijas un prakses kombināciju. Mūsu misija ir reaģēt uz pašreizējām izglītības tirgus vajadzībām psiholoģijas jomā, un tāpēc mēs cenšamies piedāvāt zināšanas, kas sniedzas tālāk par vispārējo un tradicionālo psiholoģijas izglītību. Mūsu partneri no praktiskās psiholoģijas prakses sektora ļauj mūsu studentiem dalīties savā augsta līmeņa pieredzē psiholoģisko pakalpojumu piedāvāšanā ikdienā. Starp tiem var īpaši minēt Slovākijas Nacionālo cilvēktiesību centru, Garīgās veselības līgu un profesionālās korporācijas un psihologu un psihoterapeitu palātas, kā arī pamatskolas, vidusskolas un vidusskolas. Eksperti tiek uzaicināti uz tiešajām mācībām, un sadarbībā ar mūsu partneriem tiek piedāvāti specializēti semināri, semināri un praktiskas prakses vai citi profesionāli pasākumi. Lasīt vairāk .

Projekta komanda - eksperti skolu psiholoģijā, izglītības psiholoģijā, konsultāciju psiholoģijā, veselības psiholoģijā, psiholoģiskajā metodikā)
Projekta vadītāja un pētniece prof. PhDr. Eva Gajdošova, eva.gajdosova@paneurouni.com
Pētnieki:
Doc. PhDr. Eva Naništová, PhD. Eva.nanistova@paneurouni.com